دستگاه قند خرد کن

پیدایش قند در ایران و رابطه مستقیم آن با چای:

مصرف قند در دنیای امروز بیشتر معطوف ایران و کشور های آسیای میانه میباشد، چنانکه در هر خانه ایرانی تعداد زیادی قندان وجود دارد واین نشانگر مصرف قند برای  هر ایرانی است.
چرا ما قند مصرف میکنیم؟

این موضوع بر میگردد به سالیان بسیار دور که با حمله مغولها میگویند که چای وارد ایران شده است و ما نیز قبل از نوشیدن چای با قند قهوه در قهوه خانه های مرسوم ایران مینوشیدیم.

قند پس از ورود چای به ایران از اهمیت خاصی نزد ایرانیان آن موقع پیدا کرد به صورتی که قند بنا به شواهدی از روسیه به ایران آمد.

در اوایل دوره قاجاریه نوشیدن چای  در بین سران و اشراف زادگان به چشم میخورد و قند همیشه در کنار آن نمایان بود و تا جایی ما در این مساله در آن دوران مصر شدیم که امیر کبیر بزرگ در فکر ساختن اولین کارخانه به نام کارخانه قند  و زراعت چای افتاد که طی مرگ ایشان این روند حالت کندی به خود گرفت.

قند و شکر:

شکر از چغندر قند و نی شکر بدست می آید و رکن اصلی ساخت و شکل گیری قند را در بر دارد.

شکر پس از فرآوری شدن در کارخانه های  تولید شکر برای مصرف به بازار و برای تبدیل شدن به کارخانه های تولید قند عرضه میگردد.

قند پختی و پرسی چیست:

قند پختی در کارخانه های پخت قند تولید میشوند وطی مراحل زیادی قند به این شکل در دسترس و ما قرار میگیرد و تحت خلا پخت میشود.

شکر پس از میکس شدن توسط دستگاه میکسر به شربت تغییر حالت داده  برای مرحله بعدی به صافی هایی با فشار برای تمیز نمودن و در آخر هم برای پخت به داخل مخزن و بعد پخت درون قالب های کله قند و یا کتابی بارگیری میشوند که در هر دو صورت به دستگاه قند خرد کن برای خرد کردن نیاز دارند.قند پرسی نیز به دو صورت کله و کبریتی تولید میشوند  که شکر مستقیما از طرق بالابر  وارد میکسر دستگاه شده برای میکس نمودن آن و پس از آن با بخار و یا آب کم نمدار شده و به طرف قالب ها هدایت میشوند که در صورت کله بودن قند نیاز به دستگاه برش قند و قند خرد کن دارد.

و صورت بعدی که کبریتی میباشد از گرم خانه مستقیما وارد خرد کن قند شده و قند را برای مصرف به بازار عرضه مینماید.

دستگاه قند خرد کن چیست؟

ماشینی است برای سهولت  خرد کردن قند و صرفه جویی در زمان و کم نمودن نیروی انسانی  و مکانیزه شدن صنعت تجاری قند.

با علم به روز ،بالاترین و کمترین حجم تولید برای کارخانه ها و بنگاه های زود بازده تولیدی های وابسته به کارخانه های تولید قند و دستگاهی برای اشتغال هر ایرانی.

دستگاه قند خرد کن میتواند خود یک ماشین  کامل باشد چرا که مصرف قند برای هر خانواده میانگینی برابر با استفاده ضروری ترین مواد خوراکی ما میباشد.چگونه قند خرد شده را بفروشم؟

فروش یکی از با اهمیت ترین قسمت های تجارت میباشد که برای هر شخص و یا اشخاص این فکر به وجود می آید که جنس تولید شده را به چه شکل عرضه کنم؟

تمامی بنگاه ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک امروزه از کیفیت خوب و مقرون به صرفه کالای مورد نیازشان استقبال میکنند و اگر در امر تولید و فروش نکته بین و ریز بین باشیم به آسانی میتوان  با هر فروشنده یک پل ارتباطی گذاشت چرا که عصر عصر ارتباط است.

 دنیای بسته بندی خود تبلیغی بر کار میباشد  شکل ظاهر هر محصول نشانگر با کیفت بودن و توجه داشتن به  نکات ظریف هر مصرف کننده است.

دستگاه بسته بندی قند و شکر هم میتواند خود برای امر فروش و عرضه محصول بسیار حائز اهمیت باشد. ما وقتی تولیدات خود را با برند و نام خود به بازار عرضه کنیم  تاثیر به سزایی برای شناخته شدن محصول میتواند داشته باشد.

                            

                                                  دستگاه قند خرد کن

                                                   

                                             منبع وب سایت:ماشین سازی آریان زاگرس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.